phone 020 7302980 Ma-Pe 8-20
2 mallipalaa 0 € + Toimitus
Finnish FI
Etsi
Sulje
Valikko
Etsi
Erikoiserät

phone 020 7302980 Ma-Pe 8-20


Käyttäjätili Käyttäjätili

Tutustu erikoiseriin
Parketeillamme jopa 10 vuoden rakennetakuu!


Yhteystiedot




Showroomit



Lapua

  • Pajakuja 7
  • Avoinna ma-pe 8-20
  • Puh. 020 730 2980


Poikkeusaukioloajat

  • 6.1. suljettu
Helsinki

Kalevankatu 7
Avoinna ma-pe 10-16
Jerry / 040 124 4070
Betjäning också på svenska


Poikkeusaukioloajat

6.1. suljettu





Lattiamestarit



Kim Isotalo | FI, SV, EN
  • Kuluttajamyynti
  • kim@nordicfloors.fi
  • 040 594 9092
Erkki-Jussi Aho | FI
  • Kuluttajamyynti
  • erkki-jussi@nordicfloors.fi
  • 040 187 0530
Jerry Miiros | FI, SV, EN
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • jerry@nordicfloors.fi
  • 040 124 4070
Jarkko Havulehto | FI
  • Yritysmyynti
  • jarkko@nordicfloors.fi
  • 040 524 2599
Ville Kallio | FI
  • Yritysmyynti
  • ville@nordicfloors.fi
  • 040 706 0962
Maria Nygård | FI, SV
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • maria@nordicfloors.fi
  • 040 161 4778



Markkinointi



Pekka Jokiaho
  • Markkinointivastaava
  • pekka@nordicfloors.fi
  • 040 571 5492
Jennika Vainio
  • Yhteistyöt
  • jennika@nordicfloors.fi
  • 040 161 7927
Salla Jokiaho
  • Sisustussuunnitelija / Graafikko
  • salla@nordicfloors.fi
  • 040 525 0803
Wilma Luoma
  • Sisällöntuottaja
  • wilma@nordicfloors.fi



Varasto



Oskari Lahdensuo
  • Logistiikkapäällikkö
  • oskari@nordicfloors.fi
  • 040 128 0322
Vilja Ahdesalo
  • Varastotyöntekijä
Lauri Tietäväinen
  • Varastotyöntekijä



Johto



Jukka-Pekka Kallio
  • Bambumies / Pääjohtaja / Osakas
  • jp@nordicfloors.fi




Ota meihin yhteyttä

Suunnitteletko lattian hankintaa, onko sinulla kysyttävää tai voimmeko auttaa jollain muulla tavalla? Täytä tietosi alla olevaan lomakkeeseen, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.





Voit antaa alla olevalla lomakkeella lisätietoja ja kirjoittaa viestin


whatsapp Hei, tarvitsetko apua?