phone 020 7302980 Ma-Pe 8-18 | La 10-14
2 mallipalaa 0 € + Toimitus
Finnish FI
Etsi
Sulje
Valikko
Etsi
Tammiparketit right
Tarvikkeet right
Listat right


Käyttäjätili Käyttäjätili

Tutustu erikoiseriin
Parketeillamme jopa 10 vuoden rakennetakuu!


Yhteystiedot




Showroomit



Lapua

  • Pajakuja 7
  • Avoinna ma-pe 8-18 | la 10-14
  • Puh. 020 730 2980
Helsinki
  • Kalevankatu 7
  • Avoinna ma-pe 10-16
  • Jerry / 040 124 4070
  • Betjäning också på svenska



Lattiamestarit



Kim Isotalo | FI, SV, EN
  • Kuluttajamyynti
  • kim@nordicfloors.fi
  • 040 594 9092
Varaa aika
Erkki-Jussi Aho | FI
  • Kuluttajamyynti
  • erkki-jussi@nordicfloors.fi
  • 040 187 0530
Varaa aika
Jerry Miiros | FI, SV, EN
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • jerry@nordicfloors.fi
  • 040 124 4070
Varaa aika
Jarkko Havulehto | FI
  • Yritysmyynti
  • jarkko@nordicfloors.fi
  • 040 524 2599
Varaa aika
Ville Kallio | FI
  • Yritysmyynti
  • ville@nordicfloors.fi
  • 040 706 0962
Varaa aika
Maria Nygård | FI, SV
  • Kuluttaja- ja yritysmyynti
  • maria@nordicfloors.fi
  • 040 161 4778



Markkinointi



Pekka Jokiaho
  • Markkinointivastaava
  • pekka@nordicfloors.fi
  • 040 571 5492
Jennika Vainio
  • Yhteistyöt
  • jennika@nordicfloors.fi
  • 040 161 7927
Salla Jokiaho
  • Sisustussuunnitelija / Graafikko
  • salla@nordicfloors.fi
  • 040 525 0803
Wilma Luoma
  • Sisällöntuottaja
  • wilma@nordicfloors.fi



Varasto



Oskari Lahdensuo
  • Varastovastaava
  • oskari@nordicfloors.fi
  • 040 128 0322
Vilja Ahdesalo
  • Varastotyöntekijä
Lauri Tietäväinen
  • Varastotyöntekijä



Johto



Jukka-Pekka Kallio
  • Bambumies / Pääjohtaja / Osakas
  • jp@nordicfloors.fi




Ota meihin yhteyttä

Suunnitteletko lattian hankintaa, onko sinulla kysyttävää tai voimmeko auttaa jollain muulla tavalla? Täytä tietosi alla olevaan lomakkeeseen, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.
 Lähetä WhatsApp-viesti